Robousy na těžkém terénu uhájily čtvrté místo

img_20171008_121602 ROBOUSY – 8. října odehráli žáci Robous na domácím hřišti další zápasy okresního přeboru. Terén byl po několikadenním dešti hodně náročný. Robousy to ale zvládly jak herně, tak výsledkově.

8.10.2017: Robousy – Nová Ves B 3:1 (1:1)

Góly Robous: Popelák 2, Kropáček 1

Nová Ves jde do vedení, ale ještě do přestávky vyrovnává na 1:1 Denis Popelák, který je nejvíce střílejícím hráčem prvního poločasu. V druhém dějství zaměstnává brankáře hostí nejvíc trio (Čech, Kropáček, Popelák). První jmenovaný po několika střelách do brankáře v další šanci ještě vybídl ke skórování Šímu Kropáčka a ten prostřeluje po zemi gólmana Nové Vsi 2:1. Robousy jsou jasně lepší a jdou za vítězstvím. Na druhé straně reflexivní zákrok Kuby Stehlíka při šanci jeden na jednoho drží naději na tři body, které si také Robousy připisují a to za výhru 3:1. Poslední gól zápasu střílí s pomocí tyče opět Denis Popelák.

8.10.2017: Robousy – Libáň 2:1 pp 1:1 (1:1)

Gól Robous: Suchochleb 1.

V tomto zápase byly Robousy jasně lepší, ale do vedení šel soupeř vlastním gólem Jana Čecha. Po přímém kopu Libáně usměrnil balón nekompromisně hlavou pod břevno za záda bezmocného gólmana. Do kabin se jde už za nerozhodného výsledku 1:1. O gól se postaral kapitán Matěj Suchochleb s přispěním teče hostující obrany. V druhém poločase gól nepadl a tak musely o výsledku rozhodnout penalty. Při nich se zaskvěl Kuba Stehlík, který čtyři ze šesti zlikvidoval. Robousy vyhrávají po penaltách (2:1), když za Robousy proměnil Jakub Dušek a v rozhodující sedmé sérii Jakub Kazda.

Pět bodů ze šesti se počítá a v příštím kole zajíždí Robousy do Kopidlna.

Další výsledky:

Milíčeves – Valdice 7:1 (4:1) Svoboda 3, Zajíček 2, Buchar, Martínek – Kubíček,Chomutice – Sobotka 2:1 (2:1) Voňka 2 – Sucharda, Nová Ves B – Libáň 1:2 (1:2) Zajíc – Bobek, Myška, Sobotka – Přepeře 12:0 (7:0) Borovička 4, Horčička 2, Sucharda, Šaradín, Rejzek, Průša, Gernat, vlastní, Valdice – Košťálov 0:11 (0:5) Franc 4, Rosenberg, Valenta 2, Voeberghs, Podzimek, Antony, Milíčeves – Košťálov 2:2 (1:1) (PK 4:2) Zajíček, Svoboda – Franc, Rosenberg, Chomutice – Přepeře 16:0 (8:0) Michálek 4, Mišči, Barcal 3, Voňka 2, Michálek, Jón, Veselý, Vohánka, Zápasy Nová Ves A – Kopidlno, Kopidlno – Železnice a Nová Ves A – Železnice budou dohrány 29. října.