Sezóna jičínských bikerů začala netradičně na Slovensku

titulka Limbach/Jičín – Jičínským závodníkům v orientační jízdě na horských kolech začala po sedmi měsících sezóna, netradičně na Slovensku. Ve vinicích nad obcí Limbach a v podhůří Malých Karpat se na krátké trati nejvíce dařilo Matěji Tumovi, který vyhrál v kategorii M17. V elitní mužské kategorii obsadil skvělé 4. místo reprezentant České republiky Vojtěch Stránský, nová posila jičínského oddílu.

Nedělní dlouhá trať s volným pořadím kontrol (free order) se znovu povedla Matěji Tumovi, který obsadil 2. příčku, Pavlovi Musilovi a Vendule Musilové, kteří skončili ve svých kategoriích (M21A a W21A) na 3. místě.

Rozálie Kuchařová ve stejné době reprezentovala na Světovém poháru dorostu v MTBO v Dánsku. Na dlouhé trati obsadila skvělou třetí příčku, na krátké trati byla diskvalifikována, když omylem projela část trati v protisměru.

Další závod Českého poháru MTBO  je  už tento víkend blízko Luhačovic.