Jičínští bikeři jsou mistry České republiky

titulka Zvůle / Jičín – Družstvo dospělých s přehledem zvítězilo na Mistrovství České republiky v orientačních závodech na kolech ve štafetě družstev! Ve složení Eduard Pucherna, Vendula Musilová, Matěj Tuma, Markéta Drobníková a Vojtěch Stránský nadělilo druhému v pořadí – týmu KOS Slavie Plzeň, více než neuvěřitelných 12 minut.  Skvělý závod tak korunoval velmi úspěšnou sezonu. Vojtěch Stránský se stal vítězem Českého poháru MTBO v pánské elitě, Markéta Drobníková vybojovala během roku druhý nejvyšší počet bodů v dámské elitě a na velké bedně ji na 5. místě doprovodila ještě Vendula Musilová. Vítězi poháru se stali také Matěj Tuma (kategorie M17) a Rozálie Kuchařová (W20). Eduard Pucherna v prestižní kategorii M40A obsadil celkově 2. místo.

Poslední závod sezony se konal v okolí osady Zvůle v České Kanadě, v nádherných lesích, které ale pomalu užírá kůrovec. Les poznamenaný těžbou dřeva pořadatelé skvěle připravili: odtahali z cest popadané stromy, odklidili klacky a uhrabali koleje vyježděné od traktorů. Za to jim patří velký dík.  Telegraficky ještě výsledky ze sobotního závodu middle a sprintu: