Kamarádi dole v Dole šli i po stopách Yettiho

titulka Černý důl / Jičín – Tak jako každý nový rok, i ten letošní jsme začali ve stacionáři opět akčně. Na začátku ledna jsme se již tradičně zúčastnili zimního rekondičního pobytu v Černém Dole. Počasí přálo, hned první den napadlo trochu sněhu, a tak jsme se mohli naplno věnovat zimním radovánkám. Nezabývali jsme se však jenom bobováním či procházkami po zasněžené krajině. Během celého pobytu jsme měli připravený pestrý program, u kterého jsme si kromě fyzické zdatnosti procvičili paměť, fantazii i šikovnost. Vydali jsme se například na cestu Po stopách Yettiho, na jejímž konci nás čekala sladká odměna. Také jsme hráli společenské hry, uspořádali turnaj v kuželkách a vyzkoušeli si disciplíny v rámci malé zimní olympiády. Během celého pobytu nám výborně vařili, a tak nám  doplnili  energii na další dobrodružství. Proto chceme poděkovat týmu kuchařů, který tvořil Milan Syrůček a Naďa Jílková.

Za naši zimní rekondici děkujeme sponzorům i partnerům!

Po celou dobu jsme se výborně bavili a na nudu nebyl čas. Soutěžili jsme jednotlivě, ale i ve celek venku skupinách či párech a měli jsme tak možnost ukázat, že jsme opravdu skvělá parta a dobří kamarádi. Při návratu nám ostatní Kamarádi, kteří zůstali ve stacionáři, vytvořili uvítací transparent s heslem „Jičín vítá bobisty“. Parta je teď zase kompletní a společně se těšíme na mnoho dalších aktivit, které nás v tomto roce čekají. Již brzy začneme chodit relaxovat do solné jeskyně a také sportovat do místní sokolovny. Mimo to se také moc těšíme na čtení v městské knihovně.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem našim sponzorům a partnerům, díky jejichž pomoci se mohl zimní rekondiční pobyt uskutečnit.

Kamarád Jičín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *