Po zápasech v Milíčevsi jsou fotbalisté z Robous čtvrtí

img_20171001_162809 MILÍČEVES / Robousy –  Po vloženém kole, které se odehrálo ve čtvrtek 28. září,  zajížděly Robousy k nedělním zápasům do Milíčevsi.

28.9. Robousy – Nová Ves A 0:3 (0:1)

Lídr tabulky potvrdil, že na čele tabulky není náhodou. Nová Ves je zatím stoprocentní a zůstalo to tak i po tomto zápase. Až do třinácté  minuty prvního poločasu držely Robousy bezbrankový stav. Byla to hlavně zásluha obrany, kterou spolehlivě řídil Matěj Suchochleb,  a gólmana Jakuba Stehlíka. Ve hře na jednu branku tak  byl výsledek 0:1 v poločase vcelku dobrý. Ve druhém dějství se Nová Ves prosadila ještě dvakrát a zaslouženě si odvezla všechny tři body.

1.10.2017: Chomutice – Robousy 4:0 (3:0)

První nedělní zápas proti silným Chomuticím se nepovedl. Chomutice byly jasně lepším týmem a svou kombinační hrou dělaly obraně Robous velké problémy. Kuba Stehlík lovil míč ze své sítě celkem čtyřikrát.

1.10.2017: Milíčeves – Robousy 0:3 (0:1)

Gól Robous: Kropáček 2, Suchochleb 1.

Chuť si kluci spravili na domácí Milíčevsi. Robousy mají více ze hry, ale chybí jim klid v zakončení. Po tyčce Maxe Vícha se prosazuje až v závěru poločasu z přímého kopu Matěj Suchochleb 0:1. Ve druhém poločase přidal dva góly Šimon Kropáček a Robousy si odvážejí tři body.

V přímém souboji o čtvrté místo, které teď drží Robousy, si to v dalším kole kluci rozdají na domácím hřišti s šestou Libání a sedmou Novou Vsí B.

3/ Nástup proti Milíčevsi

4/ Pilíře zadních řad Robous: kapitán Matěj Suchochleb a gólman Kuba Stehlík  Zdroj : M. Čech