Policisté pátrají po totožnosti muže a ženy

titulka JIČÍN –  Jičínští policisté pracují na případu krádeže kufru ze zavazadlového prostoru autobusu, ke kterému mělo dojít ve středu 28. února letošního roku kolem deváté hodiny večerní na autobusovém nádraží v Jičíně. Neznámý pachatel tam ukradl  cestovní kufr značky Eastpak, ve kterém bylo  oblečení a notebook  značky Lenovo. Celková škoda se  předběžně odhaduje  na zhruba  23 tisíc korun. Na základě dosavadních výsledků pátrání  se policisté obracejí na veřejnost s prosbou o pomoc při ztotožnění osob, které se v uvedenou dobu pohybovaly poblíž místa činu. Svým svědectvím by mohly významnou měrou přispět k řádnému objasnění prošetřované události.

Jedná se o muže a ženu zachycené na přiložených fotografiích. Muž má na sobě koženkovou bundu černo-bílo-červené barvy, kdy vede červený kočárek a nese v ruce krabici s pivem. Žena je oblečená v  tmavě zelené bundě s kapucí opatřenou kožichovým lemem. Na rameně má černou kabelku.

Jakékoliv případné informace k osobám prosím sdělte policistům na bezplatnou telefonní linku 158 nebo přímo na obvodní oddělení Jičín na telefonní číslo 974 533 651.  Svým svědectvím můžete výrazně přispět k objasnění.  Děkujeme.

nprap. Aleš Brendl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *