Přihlásí se řidič sám? Policie dál šetří tragickou nehodu

KOPIDLNO  – Jičínští kriminalisté stále šetří tragickou dopravní nehodu, ke které došlo v pondělí 30. října letošního roku krátce po devatenácté hodině na silnici I/32 za obcí Kopidlno ve směru na Jičín. Nehoda si bohužel vyžádala daň nejvyšší, a to život pětadvacetiletého řidiče vozu Peugeot. Odkaz na tiskovou zprávu je tady:  http://www.policie.cz/clanek/kralovehradecky-kraj-zpravodajstvi-tragicka-nehoda-na-jicinsku.aspx

Podle dosavadních výsledků v přímé souvislosti s šetřením přesného průběhu a okolností tragické dopravní nehody se policisté obrací především na konkrétního řidiče, který měl jet v uvedenou dobu se zatím neidentifikovaným autem ve směru na Jičín, a to před autem  Opel Mokka v oranžovém barevném provedení (viz. foto). Svou svědeckou výpovědí by mohl řidič významně přispět k řádnému objasnění prošetřované události.

„Krátce před tragickým střetem se měl řidič uvedeného vozu Opel Mokka na horizontu v místě neštěstí pokusit o předjetí dosud neznámého auta, které se snažíme ustanovit. Svým jednáním mohl ohrozit nejen řidiče hledaného vozu, ale i protijedoucí řidiče. Podle dostupných informací by se mohlo jednat o automobil bílé barvy. Tímto žádáme řidiče bílého vozu, aby se z důvodu své svědecké výpovědi přihlásil na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se ozval přímo jičínským kriminalistům na telefonní číslo 974 533 320. Děkujeme,“  říká nadpraporčík Aleš Brendl, mluvčí PČR v Jičíně.

(red)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *