Robousy na domácím trávníku body nerozdávají

titulka ROBOUSY /  Chomutice  –   V neděli  přijel  do  Robous  soupeř z Chomutic, který v posledních  sezónách body soupeřům moc nedaroval.  Naopak,  Robousy vždycky porážel, ale každá série jednou končí .

16.9.2018: Robousy – Chomutice 3:0 (2:0)

Góly Robous: Vích 2, Čech 1.

Robousy nastoupily s vynucenou změnou na postu gólmana. Za Kubu Stehlíka, který se postavil do zálohy, si v brance odbyl premiéru jeden z nejmenších hráčů – Jakub Kazda, který je zatím nejlepším střelcem týmu se třemi  góly. Zápas začal šokem pro Chomutice, které  už ve  druhé minutě inkasují z kopačky Maxe Vícha 1:0. Tentýž hráč ve 33. minutě rozvlnil síť podruhé po přesné přihrávce Zdendy Pavlíčka 2:0. Velice slibně rozehraný zápas pro domácí. Do druhého poločasu Chomutice vlétly aktivněji a vytvářejí  si víc šancí. Obrana Robous, která ne vždy pracuje tak jak si přeje trenér, prochází zátěžovou zkouškou. Stav se ale nezměnil a čas neúprosně pracoval pro domácí. Chomutičtí střelci se i z těch nejvyloženějších šancí neprosazovali, a tak udeřilo opět na druhé straně. Ve 43. minutě se po přesném centru Šimona Kropáčka nádherně trefil z „voleje“ Jan Čech 3:0. Zaskočený soupeř už nenašel na hru Robous odpověď a zápas se už dohrával v poklidném tempu. Výsledek ještě mohl upravit Max Vích, ale nabídnutou penaltu zahodil. Zápas skončil 3:0 a Robousy  byly  doma stoprocentní. Výsledek vypadá jednoznačně, ale nemuselo tomu tak být.  Jakuba Kazdu zachránila i několikrát nastřelená branková konstrukce. Nicméně si připsal hned v prvním zápase mezi tyčemi čisté konto. Gratulujeme.

V příštím kole Robousy zajíždějí na hřiště Jičíněvsi.

(mč)

Další výsledky:

Kopidlno – Libáň 5:5 (0:0) Němčanský 3, Kóre, Bernard – Bobek, Zadina, Němeček, Egrt, Rulc

Milíčeves – Sobotka 1:12 (1:6) Martínek – Grunt 5, Sucharda 3, Rejzek 2, Grunt 2.