V Konecchlumí hořelo osobní auto

ohen JIČÍNSKO –  V neděli 11. února kolem třetí hodiny ranní přijali policisté oznámení o tom, že v Konecchlumí hoří starší auto  VW Golf Variant.  Z dosud nezjištěných příčin došlo k jeho zahoření, kdy vyšetřovatel Hasičského záchranného sboru Jičín na místě nevyloučil možnost cizího zavinění.  Událost  prošetřují  policisté obvodního oddělení v Jičíně.  Zjištěná škoda nepřesahuje pět tisíc korun.

Terčem vandalových  útoků se stala zaparkovaná auta

poskozeni JIČÍNSKO –  V neděli 11. února letošního roku policisté obvodního oddělení v Nové Pace přijali v pěti případech oznámení o možném vandalství, kterého se měl v přesně nezjištěné době od pátku 9. února dopustit neznámý pachatel.  Ten měl poškodit celkem pět aut,  která majitelé zaparkovali v ulicích Školní a Šafaříkova v Nové Pace. Hříšník poškodil odrazku v nárazníku a několik zpětných zrcátek,  v jednom případě dokonce i  lak vozu. Celková škoda se předběžně odhaduje  na  více než  56 tisíc korun. Pachateli hrozí až jeden rok za mřížemi.

Tímto vyzýváme  veřejnost, které není lhostejný život v jejím okolí, aby se v případě jakýchkoliv informací vedoucích k dopadení pachatele obrátila přímo na obvodní oddělení Nová Paka na telefonní číslo 974 533 721 nebo na bezplatnou tísňovou linku 158. Děkujeme.

nprap. Aleš Brendl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *